TALIA-ZOSIA

Talia-Zosia pojechała do domu

Malutka suczka z interwencji

Talia (Zosia) to malutka, spokojna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia jest starsza, ma około 9 lat, waży 7-8 kg.

Talia trafiła do nas w bardzo ciężkim stanie, na granicy śmierci, we wstrząsie, z ropomaciczem, z wysoką gorączką, ledwie przytomna.

Została znaleziona przez inne pieski, umierała leżąc w liściach przy ogrodzeniu. Na szczęście w porę została zauważona i dzięki szybkiej interwencji wróciła do zdrowia.

Sunieczka odzyskała apetyt, wychodzi na spacery, jest aktywna. To nieco starsza suczka i na pewno nie będzie już biegać i wariować jak szczenię, nie będzie niszczyć.

Talia nie ma tendencji do niszczenia, jest grzeczna. Ubóstwia głaskanie.

Gdy się do niej przychodzi wtula swoje ciałko w opiekuna, zastyga i delektuje się każdym momentem bliskości z człowiekiem.

Talia jest sunią, która “rozmawia” na swój psi sposób z ludźmi. Lubi uwagę ze strony opiekuna, jest bardzo wdzięczna i urocza

Bardzo prosimy o dobry dom dla Talii. To malutka suczka z interwencji, która otrzymała drugą szansę na życie. Tym razem szczęśliwe.

Profilaktyka:

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej formie. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Talia (Zosia) została przywieziona dnia 12.11.2018 r. z miejscowości Wodacz, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego, troskliwego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.