TAJA-TAJKA

Tajka-Taja pojechała do domu

Suczka w typie owczarka do adopcji

Taja (Tajka) to przepiękna, grzeczna, spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest młodziutka, ma około 10 miesięcy, ma przepiękne, wielkie, stojące uszka, które pokazują wszystkie emocje Tajki.

Taja waży około 20 kg, większa nie będzie. Potrafi chodzić na smyczy choć na początku troszkę się boi.

Tajka bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodna i nie ma tendencji do dominacji, ale potrzebuje spokojnego domu w którym poczuje się kochana i w którym będzie się mogła zaprzyjaźnić z rodziną.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Taja została przywieziona dnia 14.06.2018 r. z gminy Mogilany.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.