SZUSZU-TOŁDI

Szuszu-Tołdi pojechał do domu

Starszy spokojny piesek

Przedstawiamy Szuszu – niewielkiego, spokojnego, starszego pieska, który został znaleziony na środku pól uprawnych.

Psiak był wycieńczony, czekał w upale, nie miał siły dalej iść. Dobra dusza zabrała go do domu do swoich psiaków i zabezpieczyła do chwili przyjazdu pracowników schroniska.

Patrząc na “wyposażenie” Szuszu w chwili znalezienia – obroża p/pasożytom i druga – gruba, z wielkim kółkiem.. Możemy domyślać się jak wyglądało życie psiaka.

Początkowo Szuszu trochę niezborny chód (nogi przednie szły szybciej niż tylne) i tym samym potwierdzić można było, że psiak sporo czasu spędzał przypięty do łańcucha.

Obecnie, z każdym dniem, piesek ma w sobie więcej energii i dziarsko kroczy podczas spacerku.

Szuszu jest grzeczny, cichy, nie sprawia problemów. W czasie pobytu w domu zachowywał czystość, nie powinien sprawiać problemów.

Psiak dobrze reaguje na inne czworonogi, potrafi chodzić na smyczy i pomimo lat nadal może wykrzesać z siebie wiele energii.

Szuszu jest pieskiem dość wiekowym; ma obecnie około 15 lat, nie ma prawie w ogóle zębów. Jest nieduży; waży około 9-10 kg. Nie jest chudy ale mógłby ważyć odrobinkę więcej.

Badania wykonane u Szuszu nie wyszły źle. Dowiodły, że głównym problemem u niego były zniszczone i powybijane, ale obecnie jest już po sanacji jamy ustnej i ma się dobrze.

Psiak miał zmienione jądro, zostało ono usunięte.

Prosimy o szansę i dom dla Szuszu. To psi staruszek, który czeka w naszym schronisku na dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szuszu został przywieziony dnia 29.07.2019 r. z gminy Zabierzów, m. Bolechowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.