SZOPUŚ – SZOPEK

Szopuś pojechał do domu

Niesamowicie zaniedbany piesek

Szopuś to spokojny, niewielki pies o łagodnym usposobieniu.

Piesek waży około 10 kg, trafił do nas z wielką “uprzężą” od łańcucha, był koszmarnie zaniedbany, ale jego stan poprawił się i wkrótce będzie piękny.

Warunki w jakich ten piesek mieszkał były tak koszmarne, że nikt nie chciałby tam nawet postawić nogi nie mówiąc już o tym, że psiak miał tam spędzić całe swe życie.

Prawdopodobnie psiak całe swe, na szczęście dość krótkie, dotychczasowe życie trzymany był na uwięzi.

Otrzymał obecnie właściwą opiekę, zadbamy o stan jego okrywy włosowej. Dredy i filce widoczne na zdjęciach stają się przeszłością, a za kilka dni piesio przejdzie zabiegi groomerskie i będzie piękny!

Szopek jest bardzo uroczym pieskiem, będzie jeszcze wesołym i radosnym maluchem, potrzebuje jedynie czasu na adaptację.

Szopuś zachowuje się jak piesio, który nie raz został uderzony, którego straszono, ale gdy jest już na smyczy, u boku opiekunów, rozdaje całusy, liże po rękach, przytula się,

Szopuś potrzebuje cierpliwego, SPOKOJNEGO domu, w którym opiekun pokaże mu dobre strony człowieczeństwa, okaże miłość i pomoże w adaptacji.

Piesio nie najgorzej chodzi na smyczy. Będziemy jeszcze nad nim pracować, ale już teraz widzimy, że ten młodzieniaszek (psiak ma około 1 roku) ma dużą szansę na szczęśliwe, radosne życie.

Prosimy o dobry, kochający, troskliwy dom dla Szopusia.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szopek został przywieziony dnia 16.01.2019 r. z  Miejscowości Maruszyna, gmina Szaflary.

Szopek NIE WRACA do właściciela. Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.