SZMARAGD

Szmaragd pojechał do domu

Spokojny bardzo grzeczny piesek

Szmaragd to spokojny bardzo grzeczny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek trafił do nas dość mocno zaniedbany, miał matową sierść, był bardzo smutny, od razu widać było, że życie go nie rozpieszczało :(.

Obecnie jest ładnym, zadbanym zwierzakiem. Sierść znacznie poprawiła się, zrobiła się gęsta, pełniejsza.

Szmaragd to piesek w wieku około 5 lat, jest w ogólnie dobrej formie. Jest średniej wielkości. Jego obecna, właściwa masa ciała to 27-28 kg.

W oczach Szmaragda jest ogromny smutek. Na pewno psiak nie miał łatwego życia i dodatkowo pech go chyba nie opuszcza..

W schronisku już wiele razy Szmaragd “miał szansę na dom” i zawsze w rywalizacji o dom przegrywa z tymi… bardziej rasowymi, młodszymi, bardziej przebojowymi.

Psiaki z którymi Szmaragd się zaprzyjaźnia jadą do domów, ten biedak znów i znów zostaje sam i na nowo szuka wśród piesków towarzysza niedoli.

Szmaragd wśród psiaków szuka wsparcia i przyjaźni. To typ pieska, dla którego bliskość z drugim czworonogiem lub z człowiekiem to sens jego życia.

Nasz podopieczny jest ufny w stosunku do opiekunów, bywa ciekawski. Czasem potrzebuje kilku minut na zapoznanie, ale strach i niepewność szybko mija. Zastępuje je uśmiech i radość.

Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie i nie wyrywa się podczas spacerów. Szukamy dla niego domu w którym ludzie okażą mu serce i miłość.

Psiak na pewno może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem, szuka przyjaciół wśród piesków, nie ma tendencji do dominowania.

To pogodny, spokojny bardzo grzeczny piesek. Nie jest hałaśliwy i nie ma skłonności do niszczenia.

Mamy nadzieję, że i Szmaragdzikowi się poszczęści i w końcu ktoś go dostrzeże.

Bardzo prosimy o dobry dom. To grzeczny piesek, który na pewno wkrótce będzie wesoło merdał ogonkiem ciesząc się każdą chwilą bliskości z człowiekiem.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szmaragd został przywieziony dnia 02.11.2018 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.