SZERYF

Szeryf pojechał do domu

Przepiękny kolorowy pies do adopcji

Przedstawiamy Szeryfa – dużego, spokojnego, dostojnego psiaka, który niedawno trafił pod naszą opiekę. Szeryf to przepiękny kolorowy pies do adopcji. Trafił do nas niedawno, na początku był odrobinkę nieśmiały, może trochę wystraszony, ale nie ma co się dziwić.

Psiak przez co najmniej kilka tygodni, może kilka miesięcy miał na łapce zaciśnięty wnyk. Wrósł mu on w skórę, psiak musiał bardzo cierpieć. Na szczęście pomoc przyszła w porę.

Po tym jak trafił do schroniska metalowy wnyk został chirurgicznie usunięty, a zagoiła się. Szeryf wrócił do zdrowia. Już teraz może swobodnie chodzić i biegać, nie cierpi, łapka już nie boli. Tylko człowiek mógł wymyślić taką mękę dla zwierzaka, ale na szczęście Szeryfowi się udało i jest zdrowy.

Szeryf to psiak duży i dorodny; waży około 34 kg, ma około 5-6 lat. Ma przepiękne umaszczenie. Jest srebrzysto-biały z niewielką domieszką koloru beżowego. Szeryf na biała strzałkę przez nos do środka głowy, jego umaszczenie jest dość regularne.

Psiak bardzo ładnie, grzecznie i posłusznie chodzi na smyczy. Nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się podczas spacerów. Wykonuje polecenia, jest bardzo posłuszny, dogaduje się także z innymi psami.

To czysty pies; chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach, nie będzie w domu sprawiał kłopotów. Szeryf to dorosły piesek; szczenięce niszczenie ma już za sobą, z pewnością doskonale odnajdzie się w domu, ale jak każdy zdrowy psiak potrzebuje ruchu, spacerów, towarzystwa ludzi.

Szeryf nie jest konfliktowy. Może zamieszkać w domu z drugim pieskiem. Szeryf nie należy do psów szczekliwych. Szczeka tylko gdy trzeba.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Szeryfa. To przepiękny kolorowy pies do adopcji, który zasługuje na prawdziwą, kochającą rodzinę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Szeryf został przywieziony dnia 11.07.2018 r. z gminy Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.