SZELBA-SHELIA

Szelba pojechała do domu

Łaciata kochana suczka do adopcji

Przedstawiamy Szelbę (Shelię), wspaniałą, bardzo kochaną suczkę, która od niedawna przebywa w naszym schronisku. Szelba to łaciata kochana suczka do adopcji, która została przywiązana pod marketem spożywczym w Bukownie, nikt po nią nie wrócił i nikt jej niestety nie szuka. Sunia miała dodatkowo sierść pomalowaną na kolor żółty i różowy. Być może wymalowały ją dzieci, być może był to czyjś głupi wybryk..

Szelba to suczka niezwykle grzeczna i łagodna. Ma w sobie wiele psiego ciepła i cierpliwości do ludzi. Uwielbia głaskanie, przytulanie, bliskość z ludźmi. Nie boi się ani kobiet ani mężczyzn, lubi dzieci.

Szelbusia jest wspaniała i bardzo kochana. To młodziutka suczka, ma około 1,5 roku. Szelbusia waży około 20 kg, nie więcej. To jej właściwa masa ciała. Suczka została znaleziona w czerwonych szelkach. Pięknie chodzi na smyczy zarówno w szelkach jak i w obroży. Nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Wędrówka z nią to czysta przyjemność. Szelbusia zna podstawowe komendy, jest bardzo posłuszna. Podaje łapki, siada, zostaje w miejscu. Ktoś poświęcał jej czas, a teraz jej nie szuka :(.

Szelbusia to suczka cicha. Nie szczeka w schronisku, doskonale dogaduje się z innymi psami, jest bardzo posłuszna. Suczka jest skoczna. Potrafi podskoczyć na wysokość około 2 m, za przysmaki wykonuje pięknie trudniejsze polecenia. Szelbusia to wyjątkowa, piękna, łaciata kochana suczka do adopcji. Bardzo prosimy o szansę dla niej.

Osobom oferującym miejsce na podwórku czy w kojcu dziękujemy.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Szelba została przywieziona dnia 06.07.2018 r. z gminy Bukowno.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.