SZARUŚ – Rezerwacja

Szaruś-Wilczek pojechał do domu

Szary wesoły pogodny piesek

Szaruś, nazywany przez nas także Wilczkiem to średniej wielkości, pogodny psiak o wesołym, bardzo pogodnym usposobieniu.

Piesek jest w wieku około 6-7 lat, waży około 21 kg, to jego właściwa masa ciała. Ciężko jest, stojąc koło Szarusia, nie próbować porównywać jego umaszczenia i zachowania do wilka 🙂

Szaruś jest wspaniałym, niesamowicie dostojnym, a przy tym cudownie współpracującym z człowiekiem zwierzaczkiem, którego nie sposób nie pokochać o pierwszego spaceru.

Psiak potrafi i pięknie chodzi na smyczy, jest ufny wobec opiekunów, chętnie się przytula i z całą pewnością szybko odnajdzie się w swojej nowej rodzinie.

Piesek jest przyjazny do innych zwierzaków i ludzi. Doskonale dogaduje się z ludźmi, jest wpatrzony w człowieka, szybko się uczy, jest bardzo fajnym zwierzakiem.

Bardzo cierpliwie znosi wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest SUPER PSIAKIEM.

Pochodzenie:

Jego pyszczek pokazuje wszystkie jego emocje. Szaruś ma urocze, stojące uszka, białą otoczkę wokół nich.

Być może wśród jego przodków był piesek w typie północnym. Wilczek ma mięciutką, bardzo gęstą okrywę w kolorze srebrzysto-brązowym.

W okresie wymiany okrywy wymaga ona odrobinę pielęgnacji (w zimie Wilczek jest bardzo puchaty), ale odpowiednio zadbana będzie powodem do dumy dla właściciela.

Wilczek to piękny, wspaniały wierny psiak, który już tyle miesięcy czeka na dom.. 🙁

Bardzo prosimy o dom dla Szarusia. To doprawdy cudowny, wesoły i pogodny piesek do adopcji.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Szaruś został przywieziony dnia 05.11.2018 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.