SYMPATIA

Sympatia pojechała do domu

Piękna nieśmiała bura kotka

Sympatia to piękna, malutka, kochana kotka z pięknymi, burymi pręgami.

Kicia ma śliczną, okrągłą główkę, jest urocza. Kicia ma intensywne pręgi, a na jej brzuszku włosy mają odcień rudy.

Symparia na początku może być odrobinkę nieśmiała, ale trzymana na rękach wycisza się, uspakaja, zaczyna mruczeć jak mały traktorek. To pogodna, ciekawska i towarzyszka kotka-łasuch.

Sympatia to kotka, która lubi towarzystwo innych kotów, chętnie się przytula, bawi z innymi kotkami, jest do nich bardzo przyjaźnie nastawiona.

Będzie cudowną towarzyszką całej rodziny tylko potrzebuje kilku dni na adaptację.

Sympatia miała ranę na grzbiecie, długo się ona goiła przez co kicia musiała dłużej u nas pozostać, ale obecnie rana jest prawie wygojona i kicia może jechać do nowego domu.

Sympatia bardzo dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne i mimo, iż jest troszkę bojaźliwa nigdy nie próbowała drapać, gryźć czy furczeć. To łagodna piękna mała koteczka.

Kicia ma obecnie około 5 miesięcy. Nie będzie duża kotką. Nie powinna przekroczyć 3,5 kg

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Sympatii. To piękna bura kotka, która zasługuje na prawdziwy, kochający dom.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji oraz sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana. Ma wykonane testy FIV/FeLV i są one ujemne.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Sympatia została przywieziona dnia 23.08.2018 r. z miejscowości Zalas, gmina Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.