SUSEŁ

Susełek pojechał do domu

Trójkolorowy piesek do adopcji

Susełek to kilkuletni (około 5-6 lat), zadbany, wesoły, trójkolorowy piesek do adopcji o łagodnym usposobieniu. Pomimo swego imienia nie jest typem śpiocha :).

Susełek uwielbia spacery, zabawę, towarzystwo człowieka. Jest wpatrzony w opiekunów.

Jest energicznym, radosnym pieskiem, który doskonale czuje się w ruchu, bardzo chętnie biega i się bawi, ale także cieszy się z pogłaskania, przytulenia, każdego gestu skierowanego w jego stronę.

Psiak dobrze dogaduje się z innymi psami, jest towarzyski. Nie lubi nudy. Bardzo chętnie idzie na spacer nawet w dłuższe trasy i pomimo swego niewielkiego wzrostu daje radę :).

Piesio ładnie spaceruje na smyczy; nie ciągnie, nie szarpie i nie wyrywa się podczas przechadzki.

Susełek waży około 10 kg, to jego właściwa masa ciała. Jest szczupły, na długich łapkach.

Suseł ma śliczną, mięciutką, delikatną okrywę włosową, jest czystym pieskiem. Chętnie załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach.

To świetny piesek rodzinny. Potrzebuje człowieka na co dzień, nie samotnego przebywania na podwórku. W kojcu płakałby i tęsknił, to psiak, który kocha ludzi.

Prosimy o szansę dla Susełka. To Śliczny trójkolorowy piesek do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego domu. Prosimy o dom…

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.
Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl
Suseł został przywieziony dnia 15.07.2018 r. z miejscowości Pogorzyce, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.