STORIA

Storia pojechała do domu

Piękna czarna podpalana sunia

Przedstawiamy Storię – śliczną, drobnej budowy suczkę, która wraz z czterema innymi pieskami trafiła do nas po śmierci swego właściciela.

Storia to suczka miła, grzeczna, przyjazna. Na razie jest nieco nieśmiała, ale nie ma w niej agresji.

Prawdopodobnie nie była przyzwyczajona do głaskania i przytulania, ale to sunia, która chce być blisko człowieka i w domu na pewno szybko przyzwyczai się do ludzi, do rodziny i zaprzyjaźni z domownikami.

Storia bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest łagodna. Ładnie chodzi na smyczy. Na początku może się odrobinkę bać, ale im dłużej spaceruje tym jest bardziej rozluźniona.

Sunia jest młodziutka, obecnie ma około 1 rok. Ma piękne, lśniące białe ząbki, intensywne czarne-podpalane umaszczenie. Ma piękne duże oczka, klapnięte uszka, jest szczuplutka.

Storia głową sięga powyżej kolana kobiety, grzbiet ma na wysokości kolana. Suczka waży około 14 kg, to jej właściwa masa ciała.

Na razie Storia jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale będziemy trenować spacery i na pewno wkrótce będzie radośnie spacerować przy nodze opiekunów.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Storii. Sunia zasługuje na dobry i kochający dom.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Storia została przywieziona dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.