STEMPELEK

Stempelek pojechał do domu

Kochany czarny psiak do adopcji

Przedstawiamy Stempusia – niedużego, młodego, wesołego i radosnego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku. Stempelek  to psiak niesamowicie radosny, wylewny do ludzi, kochany. To czarny, kochany psiak, który jest gotowy go adopcji i czeka na dobry dom.

Przytula się do opiekunów, pięknie spaceruje na smyczy, jest grzeczny i oddany ludziom. Stempelek będzie wspaniałym towarzyszem całej rodziny. Kocha człowieka ponad wszystko, nadaje się do domu z dziećmi, jest towarzyski o wesoły.

Stempuś ma obecnie około 1,5 roku, piękne białe ząbki, lśniącą, zdrową sierść i wesołą, uśmiechniętą mordkę. Stempelek jest niedużym pieskiem; waży około 11-12 kg, głową sięga pod kolano kobiety, grzbietem do połowy łydki. Stempelek ma nieco jamnikowatą budowę ciała, króciutką, czarną, lśniącą, zdrową sierść i urocze uszka, które raz są oklapnięte, a innym razem stoją i służą za radary. To super psiak, którego wszyscy pomijają w adopcji dlatego, że jest czarny.

Bardzo prosimy o szansę dla Stempusia – kochanego, czarnego pieska, który jest gotowy do adopcji. Na pewno będzie genialnym towarzyszem rodziny, prosi jedynie o szansę.  Stempelek dogaduje się z psami, szczególnie z większymi i tymi, które nie mają tendencji do dominowania. Sam nier wszczyna awantur, ale nie pozwoli wejść sobie na głowę.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Stempelek został przywieziony dnia 10.11.2017 r. z gminy Czernichów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.