STASIULEK

Stasiulek pojechał do domu

Spokojny malutki kudłaty piesek

Przedstawiamy Stasiulka – niewielkiego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Stasulek może mieć 10-11 lat, miał bardzo poważne problemy z poruszaniem się, ale i tak od chwili, gdy do nas trafił udało nam się go “rozruszać”. Z psiaka, który w ogóle nie chodził obecnie dzielnie kroczy przy opiekunach, wraca do formy.

Psiak musiał mieć w przeszłości uraz stawu biodrowego, raczej nie udzielono mu wówczas pomocy, ale obecnie i z tym radzimy sobie coraz lepiej.

Obecnie drepcze, wychodzi na zewnątrz by załatwić potrzeby fizjologiczne, jest zdecydowanie bardziej zainteresowany człowiekiem. Jego aktywność jest niewielka, ale można iść z nim na spacer.

Psiak jest malutki; waży około 7-8 kg, ma piękną, mięciutką okrywę włosową.

Stasiulek trochę gorzej widzi, ale dobrze radzi sobie z pokonywaniem przeszkód. Psiak nie sprawia żadnych problemów. Lubi inne psy, lubi także kotki. Może zamieszkać we domu i nie powinien mieć problemu z adaptacją, zachowaniem czystości itp.

Diagnostyka wykazała przede wszystkim “starość”, badania krwi nie są złe, psiakowi potrzebny przede wszystkim dobry dom i jedzonko dopasowane do jego wieku.

U nas otrzymuje karmę typu hepatic, za jakiś czas będą wykonywane kolejne badania.

Bardzo prosimy o dom dla Stasiulka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jego wiek zdecydowanie zmniejsza jego szansę na dom, ale może..

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w nie najgorszej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został  wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Stasiulek został przywieziony dnia 13.01.2020  r. z gminy Krzeszowice, m. Wola Filipowska.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.