SPRAJT

Sprajt pojechał do domu

Przepiękny owczarek podhalański

Sprajt to wspaniały, przemiły, grzeczny i posłuszny pies o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest w wieku około 2 lat, jest zadbany. Poza dwoma malutkimi filcami nie miał żadnych innych kłopotów z sierścią. Nie był zaniedbany.

Sprajt doskonale dogaduje się z opiekunami, jest wspaniałym, dorodnym psem. Nie jest szczekliwy, to wspaniały, cudowny, kochany psiak.

Piesek jest wspaniały i wyjątkowy. Uwielbia kontakt z opiekunami, jest miły i kontaktowy. Nie ma z nim żadnych problemów.

Sprajcik pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Na spacerach dobrze reaguje na inne zwierzaki.

Piesek waży około 40 kg, możliwe, że jeszcze nabierze masy.

Prosimy o dobry dom dla Sprajta. To przepiękny owczarek podhalański, który zasługuje na prawdziwy, kochający dom.

Dla Sprajta szukamy rodziny w której psiak będzie mieć wstęp do domu i będzie jej członkiem, nie szukamy dla niego miejsca w kojcu.

Piesek nie miał tatuażu ani mikroczipu.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Sprajt został przywieziony dnia 27.12.2018 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.