SPAMIK – SPAM

Spamik pojechał do domu

Wesoły kudłaty łaciaty piesek

Przedstawiamy Spamka- niewielkiego kudłatego pieska, który wraz z trzema innymi pieskami trafił pod naszą opiekę.

Spam to nieduży młody piesek; waży około 14 kg, obecnie ma około 2 lat, nie więcej. Ma przepiękne białe ząbki i śliczny psi uśmiech na łaciatym pysiu.

Gdy przyjechał był odrobinkę nieśmiały, ale jest bardzo miły i przyjazny. Lubi towarzystwo ludzi, także tych mniejszych :), jest otwarty w kontakcie z opiekunami.

Na widok człowieka uśmiecha się, a jego okrągłe, brązowe oczka aż nie mogą doczekać się by zabłysnąć na widok smyczy = spacerku.

Na wybiegu wspaniale się bawi, aportuje, jest skupiony na człowieku. Ludzie są dla niego bardzo ważni. Przybiega na zawołanie i od razu wystawia brzusio do głaskania 🙂

Uwielbia się przytulać, ładnie spaceruje przy nodze, nie ciągnie i nie szarpie i nie wyrywa się podczas spacerów.

Spamik bywa trochę zazdrosny o inne samce, szukamy dla niego domu raczej bez innych piesków płci męskiej.

Piesio ma piękną, dwubarwną okrywę o nieco dłuższym włosie. Przyjechał do nas z wielkimi dredami na ogonie, ale w obecnej chwili ma piękną, wyczesaną okrywę.

Wymaga ona odrobiny pielęgnacji, przede wszystkim wyczesania 1-2 razy w tygodniu, ale odpowiednio wypielęgnowana będzie dumą psiaka i jego opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Spamika. Psiak ma przepiękne spojrzenie, ufne oczęta… Zasługuje na kochającą rodzinę. Prosimy o szansę.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Spam został przywieziony dnia 16.04.2019 r. z gminy z miejscowości Gawrony, gmina Oksa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.