SPACJA

Spacja pojechała do domu

Piękna dorodna kolorowa sunia

Przedstawiamy Spację – śliczną, na razie dość ostrożną w kontakcie z opiekunami suczkę, która trafia pod naszą opiekę.

Spacja jest młodziutka; ma około 1,5 – 2 lata, jest duża, waży około 50 kg, od przyjazdu do schroniska przybrała już blisko 5 kg. Może jeszcze trochę nabrać masy.

Spacja trafiła do nas ze sznurkiem przywiązanym do szyi. Od razu zdjęliśmy z niej pętlę, teraz uczymy się chodzić na smyczy i Spacja robi postępy.

Suczka jest bardzo grzeczna, dzielna i kochana. Na razie trochę boi się nowo-poznanych osób, ale i tak od momentu przyjazdu zmiana jest niebagatelna.

Spacja jest cudowna, bardzo kochana i przyjazna. Potrzebuje czasu na adaptację, ale będzie kochającą przyjaciółką całej rodziny.

SZUKAMY CIERPLIWEGO OPIEKUNA O WIELKIM JAK SPACJA SERDUCHU.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Spacja została przywieziona dnia 07.11.2019 r. z gminy Radziemice, m. Wierzbica.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.