SÓWCIA

Sówcia pojechała do domu

Bardzo maleńka czarna suczka

Sówka to niewielka (3,5-4 kg), kochana, spokojna suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia jest kochana, ale mogła nie być najlepiej traktowana lub była przeganiana, bo czasem troszkę boi się nagłych ruchów.

Sówcia lubi przytulanie, noszenie na rękach, nie najgorzej chodzi na smyczy, będziemy jeszcze nad tym pracować, ale ogólnie jest wspaniałą, cudowną suczką.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sówcia została przywieziona dnia 21.09.2018 r. z gminy Borzęcin.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.