SOSEK

Sosek pojechał do domu

Śliczny nieduży kremowy piesek

Przedstawiamy Soska – niewielkiego, kochanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Sosek to psiak grzeczny, cichy i niekłopotliwy. Ładnie chodzi na smyczy, jest posłusznym zwierzakiem, lgnie do innych zwierzaczków.

Psiak ma w obecnej chwili około 8 miesięcy, waży 9 kg, powinien ważyć około 10-11 kg, trafił do nas bardzo chudy, ale odzyskuje właściwą masę ciała.

Sosek raczej już nie urośnie, głową sięga do połowy łydki kobiety, grzbietem nieco niżej.

Psiak ma bardzo jamnikowatą budowę ciała, ale nie aż tak krótkie łapki jak jamniki. Ma króciutką sierść w kolorze biszkoptowym.

Sosek lubi i łaknie bliskości z człowiekiem, nieustannie się przytula, jest bardzo wylewny w stosunku do opiekunów.

Nasz podopieczny jest przykładem psiaka, który trafił do schroniska za niewinność :(. Nie sprawia kłopotów i nie zasługuje na taki los tylko dlatego, że nie spełnił “oczekiwań” czy komuś się znudził.

Jak każdy młody psiak Sosek potrzebuje ruchu, zabawy i spacerów. Tęskni za ludźmi i godzinami siedzi przy drzwiach boksu czekając na swoją kolej.. 🙁

Prosimy o dobry i ciepły dom dla Soska. To psiak o bardzo krótkiej okrywie, nie jest psem na podwórko.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Sosek został przywieziony dnia 17.05.2019 r. z gminy Nawojowa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.