SOPHIA

Sophia odeszła od nas.. [*]
;(((
Suczka owczarek niemiecki długowłosy do adopcji

Poszukujemy domu dla Sophii, która niedawno trafiła pod naszą opiekę. Sophia to przemiła, bardzo grzeczna suczka owczarek niemiecki długowłosy do adopcji. Jest bardzo posłuszna, wpatrzona w opiekunów, niekonfliktowa. Sophia dobrze dogaduje się z innymi psami, jest posłuszna, raczej cicha. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, jest mądrą, dojrzałą sunią.

Sophia jest w wieku około 9-10 lat. Jest prawidłowej budowy, pięknie nosi ogon, jej kroki są dostojne jak na owczarka przystało. Sunia waży około 35 kg.

Suczka trafiła do nas zaniedbana, ze stanem zapalnym uszu, z zaniedbaną, wyliniałą okrywą włosową. Została wstępnie wyczesana, wymaga jeszcze troszkę pielęgnacji, ale przy odrobinie uwagi i opieki ze strony opiekuna wkrótce będzie wyglądać przepięknie. Pomimo sfilcowanej sierści Sophia pozwala na wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, jest grzeczna. Sophia to inteligentna sunia w typie owczarka. Nie jest nerwowa, wspaniale współpracuje z człowiekiem. Sunia lubi spacery i bardzo chętnie będzie spędzać czas z ludźmi na wspólnych wędrówkach. Sophia jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, jest posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Nie będzie sprawiać problemów podczas wspólnych wyjść.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Sophii. To wspaniała suczka owczarek niemiecki długowłosy do adopcji. Może nie jest już najmłodsza, ale z całą pewnością jeszcze kilka lat będzie cieszyć serce swego nowego pana.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. www.schroniskopsiepole.pl

Sophia została przywieziona dnia 11.07.2018 r. z gminy Nowy Wiśnicz.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.