SMUTKA

Smutka pojechała do domu

Niesamowicie smutna suczka

Przedstawiamy Smutkę – miłą, grzeczną, spokojną suczkę, która niedawno, wraz z czwórką innych piesków, trafiła pod naszą opiekę po śmierci właściciela.

Smutka to psinka, która swe imię zawdzięcza niebywale smutnemu pyszczkowi. Smutka ma tak niesamowicie smutny pyszczek, że widać, że w jej życiu stało się coś złego.

Być może była zżyta z właścicielem, być może jakieś inne czynniki wpłynęły na tę sytuację. Niestety raczej nie dowiemy się już prawdy i na bieżąco będziemy zaprzyjaźniać się ze Smutką

Smutka, od czasu gdy trafiła do schroniska, znacznie przekonała się do swoich opiekunów i z coraz większą śmiałością podchodzi do nich.

Daje się głaskać, zjada z ręki przysmaki, jeszcze nieśmiało, ale przychodzi by się przytulić. Smutka całkiem dobrze chodzi na smyczy.

Na obecną chwilę Smutka jest jeszcze ostrożna w kontakcie z nowo-poznanymi ludźmi, ale ciekawość zazwyczaj u niej zwycięża nad strachem.

Smutka dogaduje się z innymi pieskami, jest łagodna, nikogo nie skrzywdzi.

Suczka nie jest szczególnie hałaśliwa. Szczeka tylko gdy trzeba.

Smutka ma obecnie około 9 lat, ale jest w dobrej formie. Otrzymuje dobre jedzenie i z pewnością wkrótce jej sierść, z szorstkiej i matowej, zmieni się w mięciutką i pełną blasku.

Sunia jest średniej wielkości; waży około 25 kg. Wkrótce więcej zdjęć.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Smutki. Może nie jest już najmłodsza, ale zasługuje na dobry, kochający dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Smutka została przywieziona dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.