SŁODZIAK-SŁODZIK

Słodzik pojechał do domu

Niewielki uroczy psiak do adopcji

Słodziak (Słodzik) to nieduży, spokojny psiak o łagodnym usposobieniu.

Na razie jest trochę przestraszony, ale nieagresywny. Uczy się chodzić na smyczy, robi postępy. Pracujemy nad tym i z każdym spacerem Słodziu lepiej chodzi przy opiekunach.

Słodziak jest przyjazny do innych piesków, nie sprawia żadnych problemów, nie ma tendencji do dominowania.

Piesio nie jest szczekliwy, a wręcz jest cichym pieskiem. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale na pewno będzie wspaniałym towarzyszem rodziny i nie powinien sprawiać problemów.

To piesek o niedużych gabarytach, waży poniżej 10 kg. obecnie ma około 2 lat, na pewno nie więcej.

Bardzo prosimy o dom dla Słodziaka. To niewielki uroczy psiak do adopcji o słodkiej psiej mordeczce, który potrzebuje cierpliwej, kochającej rodziny.

Zasługuje na dobry dom. Prosimy o szansę..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Słodziak został przywieziony dnia 10.11.2018 z miejscowości Świątniki gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.