ŚLINIAK

Śliniak pojechał do domu

Kochany niewidomy podpalany piesek

Przedstawiamy Śliniaka – bardzo miłego, grzecznego, wesołego psiaka, który przyjechał do naszego schroniska.

Śliniak trafił do nas z łańcuchem na szyi i z kawałkiem wiszącego przed nim łańcucha z którego prawdopodobnie szczęśliwie udało mu się uwolnić.

Co stało się psiakowi? Nie wiemy. Możemy jedynie przypuszczać jak wyglądało jego życie.

Psiak jest niewidomy, będziemy go jeszcze diagnozować w tym kierunku.

Energia i radość ze spotkania z człowiekiem są wprost nie do opisania. Śliniak kocha ludzi. Wtula się, bawi, chce być zawsze blisko opiekunów.

Pomimo tego, iż nie widzi, bardzo chętnie wychodzi na pole i spędza czas z opiekunami. Psiak bardzo tęskni za codzienną, regularną możliwością kontaktu z człowiekiem.

Żadne, nawet najlepsze schronisko, nie zastąpi mu człowieka – przyjaciela.

Śliniak potrafi spacerować na smyczy. Nie boi się spacerów. Musi jednak mieć kontrolę człowieka by np. nie wpaść do rowu czy pod samochód.

Psiak jest prześliczny, w ogólnie dobrej kondycji. Ma piękną, mięciutką, delikatnie falującą okrywę, nie jest kłopotliwa w pielęgnacji.

Obecnie Śliniak jest w wieku około 5-6 lat, waży około 22 kg. Nie jest wysoki, ale ma dość masywną budowę ciała.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Śliniak został przywieziony dnia 20.05.2019 r. z gminy Dobczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.