SLALOM

Slalom pojechał do domu

Niewielki czarny piesek do adopcji

Przedstawiamy niewielkiego, prawie czarnego pieska, który kilka dni temu trafił do naszego schroniska i wkrótce będzie gotowy do adopcji.

Slalom to niewielki, spokojny, grzeczny psiak o łagodnym usposobieniu. Jest śliczny i uroczy, ma cudne, stojące uszka, lekko szorstką, ale przyjemną w dotyku sierść, malutkie łapki i wesoło zagięty do góry ogonek, którym pokazuje wszystkie swoje emocje.

Slalom jest pogodny, towarzyski, wesoły. Dogaduje się z innymi psami, nie dokucza nikomu, jest łagodny. Slalom potrafi chodzić na smyczy, jest posłusznym, dobrym pieskiem niewielkich rozmiarów.

Piesek jest w wieku około 5-7 lat, miał niegroźny uraz oka, ale już teraz wszystko jest dobrze i niedługo po rance na oku nie będzie śladu.

Slalom bez problemu może zamieszkać w domu, a także w mieszkaniu. To typowo domowy maluszek. Slalom waży około 8 kg, większy nie będzie. Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tego uroczego maluszka i prawie czarnym umaszczeniu (Slalom ma kolor sierści zbliżony do czekoladowego).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Slalom posiadał mikroczip, ale nie jest on zarejestrowany w żadnej bazie.

Slalom został przywieziony dnia 06.06.2018 r. z gminy Bukowno.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.