SKIERKA

Skierka pojechała do domu

Niewielka suczka w typie teriera do adopcji

Poszukujemy domu dla kochanej, drobniutkiej, przemiłej suczki o imieniu Skierka, która kilka tygodni temu trafiła pod naszą opiekę.

Skierka to sunia bardzo spokojna, otwarta na ludzi, pogodna. Na początku była bardzo nieśmiała; chowała się za budą, nie chciała wychodzić. Obecnie bardzo się zmieniła; stała się dużo bardziej skierowana na człowieka, bardziej ciekawska i towarzyska.

Na razie Skierka jeszcze trochę boi się wychodzenia na spacery, ale będziemy nad nią pracować i uczyć chodzenia na smyczy.

Skierka jest bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Lubi inne psiaki, nikomu nie dokucza, nie zaczepia, jest bardzo łagodna. Podporządkuje się innemu psiakowi, nie ma w niej cienia agresji. Skierka jest prześliczna. Zdjęcia nie oddają jej urody i nie są w stanie pokazać jak delikatną i kochaną jest dziewczynką. Nie jest szczekliwa, a wręcz jest cichutka.

Skierka to bardzo młoda sunia; obecnie ma około 1 roku. Miała już prawdopodobnie szczenięta, ale do nas trafiła bez maluchów. Sunia waży poniżej 10 kg. Jest wielkości airedale terriera ale nieco szczuplejsza i jednokolorowa – kremowa. Okrywa włosowa Skiereczki nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Sunia jest czyściutka i w dobrej kondycji.

Skierka głową sięga pod kolano kobiety, grzbiet poniżej kolana. Skiereczka to długonoga, filigranowa piękność, która zasługuje na najlepszy i kochający dom.

Prosimy o dobry i kochający kąt w domu i otworzenie serca na tę uroczą ślicznotkę. Dla Skierki szukamy domu. Nie podwórka, kojca i łańcucha..

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Skierka trafiła do nas dnia 10.05.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.