SIENKA

Sienka i Ferrusia pojechały do wspólnego domu 🙂

Przemiła delikatna kremowa suczka

Sienka to wspaniała, kochana, przemiła suczka o łagodnym usposobieniu.

Sunia trafiła do nas wraz z drugą, równie miłą sunią – Ferrusią. Obie są bardzo ze sobą zżyte, jedna nie odstępuje drugiej na krok. Są troszkę jak siostry syjamskie.

Sienka i Ferrusia na pewno całe życie były razem. Są prawie nierozłączne.

Sienka jest młodziutka, poniżej roku. Obecnie waży około 11 kg, Gdy trafiła do nas była bardzo chuda, ale wróciła już do właściwej masy ciała. Suczka nie będzie ważyć więcej niż 12 kg.

Suczka jest delikatna, miła, wpatrzona w człowieka. Potrafi chodzić na smyczy, słucha opiekunów. Ma urocze, dłuższe uszka. Sunia ma długie łapki. Ma filigranową budowę ciała.

Sienka będzie cudowną towarzyszką rodziny. Gdyby jej i Ferrusi udało się znaleźć wspólny dom byłoby wspaniale.

Bardzo prosimy o dom dla Sienki. To przemiła delikatna suczka o beżowym umaszczeniu i ujmującym, jeszcze trochę szczenięcym, sposobie poruszania się.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sienika została przywieziona dnia 27.11.2018 r. z gminy Mogilany.

Nie szukamy właściciela. Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.