SERFUŚ

Serfuś pojechał do domu

Energiczny piesek do adopcji

Przedstawiamy Serfusia – przemiłego pieska, który od dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku. Serfuś to wesoły, energiczny, ale bardzo grzeczny i wpatrzony w człowieka piesek do adopcji.

Piesek  lada dzień będzie gotowy do adopcji. Szukamy dla niego domu, w którym będzie przyjacielem rodziny, nie jako psa na podwórko.

Serfuś uwielbia i bardzo dobrze dogaduje się z ludźmi; uwielbia się przytulać, kocha głaskanie i bliskość z opiekunami. Idealnie chodzi na smyczy, nie ciągnie nie szarpie i nie wyrywa się podczas spaceru. Gdy człowiek staje Serfuś też się zatrzymuje. Niewielki gest, ruch ręką czy smyczą i Serfuś pięknie idzie znów koło nogi opiekuna.

Serfuś to psiak ładny, zadbany, w dobrej kondycji. Ma niewielkie wyłysienie na grzbiecie (trafił do nas z tą zmianą), ale wynika ono prawdopodobnie z nieprawidłowo zaaplikowanego preparatu przeciw pasożytom. Skóra grzbietu jest zdrowa i wkrótce po wyłysieniu nie będzie śladu.

Serfuś bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest łagodny, nie dominuje. Może zamieszkać w domu z dziećmi, nikogo nie skrzywdzi. Serfuś jest pieskiem czyściutkim, chętnie załatwia swoje potrzeby na spacerach. Psiak ma ładną, lśniącą, czystą okrywę włosową, jest w dobrej kondycji. Trafił do nas troszkę zbyt szczupły, ale za kilka-kilkanaście dni odzyska właściwą masę ciała.

Serfuś jest w wieku około 2 lat, waży około 14 kg, powinien ważyć 15-16 kg.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Serfuś został przywieziony dnia 18.06.2018 r. z gminy Gorlice.

Szukamy nowego domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.