SEO

Seo pojechał do domu

Malutki kochany kotek do adopcji

Seo to przemiły, kochany, “rozgadany” kociak w wieku około 8-9 tygodni. Uwielbia kontakt z ludźmi, jest bardzo towarzyski, dobrze dogaduje się także z innymi kotkami.

Maluszek jest bardzo przyjazny do ludzi, a także do innych kotków. Ma piękne długie wąsy i nieco dłuższą okrywę włosową.

Seo to młodzieniaszek. Będzie pięknym, dorodnym kotkiem o gładkiej, jedwabistej okrywie włosowej.

Bardzo prosimy o ciepły i kochający dom dla Seo-zasługuje na najlepszą rodzinę i dużo miłości :).

Dla maluszka szukamy domu niewychodzącego. Kociak ma komplet szczepień, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kot ma ujemny test FIV/FeLV.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Seo został przywieziony dnia 24.07.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.