SELEN

Selen pojechał do domu

Piesek owczarek belgijski

Selen to piękny, zadbany, bardzo energiczny pies w typie owczarka belgijskiego.

Piesek jest w wieku około 1,5, maksymalnie 2 lat, zachowuje się jak szczenię. Uwielbia się przytulać, bawić, wykonuje polecenia, jest posłusznym pieskiem, ale jak każdy belg potrzebuje dużo ruchu.

Selen, jest typowym owczarkiem belgijskim, wymaga dużo uwagi, spacerów, zabawy. To doskonały kompan ale pod warunkiem poświęcenia mu czasu i zaspokojenia jego potrzeby ruchu.

Selen jest łagodny, nikogo nie skrzywdzi, ale potrzebuje dużo czasu spędzać aktywnie. Inaczej będzie się nudził i może szukać przygód na własną łapę, zgryźć nogę od stołu czy kapcie.

Szukamy dla niego domu bez innego samca. Dom z suczką tak, ale pod warunkiem zapoznania piesków u nas w schronisku.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i jest już wykastrowany.

Psiak miał sporą niedowagę, nadrabia i wygląda już dobrze, ale jego właściwa masa ciała to około 30 kg czyli brakuje mu jeszcze 2 kilogramów.

Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu mu dobrego domu dla Selena. To przepiękny piesek owczarek belgijski do adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Selen został przywieziony dnia 09.09.2018 r. z miejscowości Młynka gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.