SEBA – SEBUŚ

Seba pojechał do domu

Wesoły czarny psiak do adopcji

Przedstawiamy Sebusia – prze-fajnego, wesołego, pogodnego pieska średniej wielkości (około 15 kg), który od niedawna przebywa w naszym schronisku.

Seba – Sebuś to spokojny, pogodny pies o łagodnym usposobieniu. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, jest otwarty i radosny, Chętnie przytula się do opiekunów, a jeszcze chętniej chodzi z nimi na spacery. To uroczy, wesoły psiak dla którego przebywanie pomiędzy ludźmi to czysta przyjemność.

Sebuś ładnie chodzi na smyczy, nie cięgnie, nie szarpie. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem wspólnych wędrówek. Psiak dogaduje się z innymi psami choć nie da się zdominować. Do wszystkich ludzi jest przyjazny. Psiak jest w wieku około 1 roku. Prosimy o szansę i dobry, prawdziwy dom dla tego ślicznego, czarnego psiaka o lśniącej sierści, zawadiacko załamanych uszkach i bystrych oczkach.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Sebuś został przywieziony dnia 01.06.2018 r. z miejscowości Gniewięcin, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.