SAVANA

Savanka pojechała do domu

Piękna ruda suczka z białym brzuchem

Savana to piękna, grzeczna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka ma wspaniałe, dwukolorowe umaszczenie, jest zadbana. Ma intensywnie rude umaszczenie, jasną kufę, krawatkę i skarpetki, jest bardzo oryginalna. To piękna ruda suczka z białym brzuchem.

Suczka potrafi chodzić na smyczy choć na razie jest nieco nieśmiała. W nowym domu, po kilku dniach, na pewno stanie się wspaniałą, wyjątkową psią przyjaciółką człowieka.

Savana jest cicha, grzeczna, niekłopotliwa. Załatwia swoje potrzeby na spacerach, jest czyściutka.

Suczka bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. Savana jest młodziutka; ma około 1,5 roku, jest średniej wielkości. Sunia waży około 17-18 kg, większa nie będzie.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Savanki. To wspaniała, wyjątkowa suczka do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Savana została przywieziona dnia 01.10.2018 r. z gminy Kamienna Góra,

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.