SATYNCIA

Satyncia pojechała do domu

Niewielka wesoła suczka do adopcji

Przedstawiamy Satyncię – malutką suczkę, która kilka tygodni temu trafiła pod naszą opiekę. Satyncia jest niewielka, wesoła, bardzo pogodna. Szukaliśmy właściciela ale nikt się nie zgłosił i Satyncia wkrótce będzie gotowa do adopcji. Satyncia jest malutka; waży około 5-6 kg, jest maleńka. To typ psiej przytulanki – uwielbia głaskanie po brzuszku, tulenie, noszenie na rękach. Gdyby mogła spędzałaby tak całe dnie.

Satyncia jest młodziutką suczką, obecnie ma niecały rok. To psie dziecko, które jest już prawie dorosłe, ale nadal ufne i wpatrzone w człowieka czeka na dom

Satyncia to miła, grzeczna. Dogaduje się z innymi psami, jest towarzyska, bardzo kochana. Jej uśmiech jest niezwykle uroczy.

Satyncia nie potrafiła ale coraz lepiej chodzi na smyczy. Będziemy jeszcze nad tym pracować.Bardzo prosimy o szansę i dom dla tej niewielkiej, pięknej, wesołej suczki do adopcji.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Satyncia została przywieziona dnia 05.06.2018 r. z gminy Niepołomice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.