SATURN

Saturn pojechał do domu

Cudowny młody psiak

Przedstawiamy Saturna, cudownego, wspaniałego, kochanego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Saturn trafił do nas z łańcuchową obrożą, wielkim kołem od łańcucha i początkowo był trochę przerażony, ale to, jak Saturn zmienił się w zaledwie kilka dni jest niesamowite.

Wielce prawdopodobne, że nigdy nie wolno mu było wchodzić do domu, Bał się wejść do schroniskowych pomieszczeń. Obecnie kroczy dzielnie przy opiekunkach i zapomina o tym, co było złe.

Spacer, trochę przytulania, delikatne podejście do psiaka i cierpliwość sprawiły, że niedługo po przyjeździe Saturn zaczął przytulać się do opiekunów i wystawiać brzuszek do głaskania, a jego smutna mordeczka zmieniła się w radosny pyszczek prawie szczęśliwego psiaka. Do szczęścia konieczny jest mu jeszcze dom..

Saturn to wspaniały, delikatny, bardzo oddany człowiekowi i posłuszny psiak, który z całą pewnością, w odpowiednim miejscu, stanie się cudownym przyjacielem całej rodziny. Bardzo potrzebuje domu, rodziny, kontaktu z człowiekiem na co dzień. Zupełnie nie cieszy go samotne przebywanie na podwórku.

Saturn jest młodziutkim pieskiem; obecnie ma około 1,5 roku, jest dość sporej wielkości; waży około 27 kg i to jego właściwa masa ciała.

Psiak ma piękne, płowe, trójbarwne umaszczenie. Jego sierść jest krótka, miękka, miła w dotyku.

Pyszczek Saturna jest duży, dość szeroki. Psiak ma w oczkach duży smutek. Sporo złego musiało spotkać naszego „maluszka”, ale wierzymy, że w nowym domu będzie radośnie merdać ogonkiem ciesząc się każdym dniem wolności u boku swojego ukochanego pana.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Saturna.

SATURN PIĘKNIE CHODZI NA SMYCZY. WOLONTARIUSZ SĄ NIM ZACHWYCENI.

Saturn dobrze reaguje na inne pieski. Sam nie dominuje choć nie da sobie wejść na głowę.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa).

Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Saturn został przywieziony dnia 04.04.2019 r. z miejscowości Sieciechowice, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.