SANCZO

Sanczo pojechał do domu

Kudłaty ciemno brązowy piesek do adopcji

Sanczo to spokojny, łagodny pies o przyjaznym usposobieniu.

Psiak trafił do nas po śmierci właściciela, szuka nowego domu. Niestety rodzina nie podjęła się opieki nad maluchem i ten trafił do nas.

Psiak na razie jest trochę wystraszony, nie może odnaleźć się w nowej sytuacji, schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla tak wrażliwego pieska.

Sanczo jest młody, ma około 2 lata. Ma piękny, oryginalny odcień okrywy włosowej. jego sierść jest miękka, przyjemna w dotyku, nieco dłuższa, jak u cocker spanieli.

Sanczo nie jest dużym pieskiem; waży około 14-15 kg, to jego właściwa masa ciała. Piesio głową sięga pod kolano kobiety, grzbietem poniżej.

Piesio jest dość spokojny, niekłopotliwy. Dogaduje się z innymi pieskami, jest wspaniałym pieskiem o niesamowitym spojrzeniu.

Prosimy o dobry dom dla Sanczo. To kudłaty ciemno brązowy piesek do adopcji, który bardzo potrzebuje kochającego, przyjaznego domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Sanczo został przywieziony dnia 24.09.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.