SAMUEL

Samuel pojechał do domu

Piękny wesoły biało-rudy piesek

Przedstawiamy Samuela – niezwykle sympatycznego, pogodnego i bardzo wesołego psiaka, który zagościł w naszym schronisku.

Samuel jest młody, ma około 2-3 lat, jest dość sporej wielkości, waży 32 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak ma świetny apetyt.

Psiak w momencie przyjazdu do schroniska miał mocno przerośnięte pazury, wymagały one skrócenia, ale poza tym Samuel jest w dobrej formie, zadbany.

Samuel pięknie chodzi na smyczy, zwraca uwagę na wypowiadane komendy i mimo początkowej ekscytacji jest karny i posłuszny.

Spacer z nim to zdecydowanie większa przyjemność niż obowiązek, na spacerze z Samciem ciężko się nudzić.

Samuś to psiak dorosły ale zachowuje się jak psie dziecko. Potrzebuje konsekwentnego opiekuna z którym będzie mieć możliwość bawić się, a jednocześnie być szkolonym.

To bardzo fajny, pozytywny, wesoły piesek, który czeka na aktywny dom.

Mile widziana rodzina lubiąca aktywność, ruch, spacery i każdą formę ruchu.

Prosimy o dobry dom dla Samuela. To doprawdy rewelacyjny psiak, który czeka na dobry dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Samuel został przywieziony dnia 15.11.2019 r. z gminy Iwanowice, m. Sieciechowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.