SAMIREK-ŚMIAŁEK

Samirek = Śmiałek wrócił do domu

Miły puchaty kremowy piesek

Samirek to niewielki, pogodny, grzeczny psiak o wesołym usposobieniu.

Psiak bardzo lubi ludzi, jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Przytula się, uwielbia głaskanie i kontakt z opiekunami, tęskni, gdy człowieka nie ma blisko Samirka.

Samirek jest niewielki, waży około 10 kg. To starszy piesio, ma około 10+ lat, ale nadal jest w dobrej formie. Bawi się radośnie, biega, na pewno będzie aktywnie spędzał czas u boku opiekuna.

Piesio potrafi chodzić na smyczy, jest czysty i w dobrej kondycji. Potrzebuje domu, w którym będzie przyjacielem rodziny, nie jest psem na podwórko.

Samirek dogaduje się z innymi pieskami. Nie ma zachowań natarczywych w stosunku do innych piesków,. jest bardzo łagodny.

Piesio ma bardzo miękką, miłą w dotyku okrywę włosową. Jest jak mały pluszaczek :).

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Samirek został przywieziony dnia 04.11.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.