RYCHU-REGAN

Rychu-Regan pojechał do adopcji

Energiczny podpalany piesek do adopcji

Rychu (Regan) to wesoły, energiczny piesek do adopcji o łagodnym usposobieniu, który kilka tygodni temu trafił pod naszą opiekę. Niestety nikt go nie szukał.

Psiak jest w wieku około 2-3 lat, jest aktywny, pogodny. Regan pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na spacerach. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi, a także do innych zwierzaków. Lubi towarzystwo innych psów, na spacerze, a także w boksie jest do nich przyjazny, nie dominuje, nie jest nachalny w kontakcie.

Psiak ma śliczny psi uśmiech, jest ładnym, zadbanym zwierzakiem. Regan jest zdrowy, w dobrej kondycji, widać od razu, że miał dotychczas kontakt z ludźmi. Nie boi się obcych, jest otwarty na świat.

Regan ma krótką, lśniącą, zdrową okrywę włosową, nie wymaga ona szczególnej pielęgnacji. Psiak bardzo dzielnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest grzeczny. Reganek być może jest mieszańcem rottweilera. Trochę przypomina go z budowy i ma dużo cech charakteru właśnie tej rasy.

Prosimy o szansę i dom dla Reganka. To energiczny podpalany piesek do adopcji, który bardzo tęskni za człowiekiem.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Rychu został przywieziony dnia 03.08.2018 r. z Kamiennej Góry.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.