RUDZIOSZKA

Rudzioszka pojechała do domu

Śliczna ruda suczka w typie pekińczyka do adopcji

Przedstawiamy prześliczną, rudą suczkę, która niedawno trafiła do naszego schroniska.

Rudzioszka to suczka przemiła, wesoła, radosna, bardzo kontaktowa. Jest bardzo pogodna, otwarta na ludzi, towarzyska. Uwielbia spacery z opiekunami, przytulanie, głaskanie.

Rudzioszka jest radosna i bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich. Sunia ma około 4 lat choć po jej zachowaniu można by powiedzieć, ze ma dok czy dwa.

Na spacerze radośnie podskakuje, wącha roślinki, sunie głową przy ziemi obwąchując kwiaty i przygryzając źdźbła traw.. Po chwili wyciera się grzbietem o ziemię, turla, przylega brzuchem do ziemi wystawiając przednie łapki do przodu i tak spędza czas delektując się spacerami. Rudzioszka ma bardzo ujmujący sposób zachowania. Z wyglądu i z zachowania trochę przypomina pekińczyka, ma okrywę włosową gęstą i puchatą jak pekińczyki.

Rudzioszka jest bardzo urocza. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie ma z nią żadnych problemów. Nie jest specjalnie szczekliwa. Pyszczek Rudzioszki jest zawsze  uśmiechnięty i pogodny. Sunia może zamieszkać z innymi psami, jest łagodna. Uwielbia ludzi, nadaje się do rodziny z dziećmi.

Sunia jest średniej wielkości; waży około 10 kg. Ma budowę ciała zbliżoną do pekińczyków. Być może w jej krwi płynie właśnie krew tej rasy.

Rudzioszka głową sięga do połowy łydki kobiety, głowa pod kolano. Suczka jest czyściutka i zadbana. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Rudzioszki. Na pewno szybko przekonają się Państwo jak wspaniałą jest dziewczynką.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Rudzioszka została przywieziona dnia 19.05.2018 r. z miejscowości Kłokoczyn, gmina Czernichów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.