RUDAS-RUDASEK

Rudasek pojechał do domu. Trzymamy kciuki!

Dorodny rudy pies do adopcji

Przedstawiamy pięknego, dorodnego, rudego psiaka o imieniu Rudasek, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką.

Rudas to pies duży, piękny, dorodny. Psiak ma około 3 lat, waży ponad 40 kg, jest w dobrej kondycji, zadbany, o pięknej, lśniącej sierści.

Rudas jest pewny siebie, inteligentny. Doskonale odnajdzie się jako domowy stróż, jest psem posłusznym, ale nie da się zdominować.

Szybko zajmuje  sobie terytorium i dobrze, skutecznie go broni. Rudas nie jest szczególnie szczekliwy, swoją posturą sam odstraszy nieproszonych gości. Psiak nie ma tendencji do ucieczek.

Konsekwencja i współpraca wobec Rudaska to klucz do porozumienia i wzajemnych relacji, ale psiak świetnie współpracuje z opiekunami.

Rudasek ładnie chodzi na smyczy, jest pięknym, wspaniałym psem-kompanem. Uwielbia wycieczki i długie spacery i zawsze chętnie idzie na spacer.

Psiak może odrobinkę dominować inne psy, ale wierzymy, że przy mądrym opiekunie dogada się z drugim czworonogiem.

Prosimy o dom dla Rudasa – to piękny, dorodny rudy pies do adopcji, który już ponad rok czeka na dom. Bardzo prosimy o szansę

Profilaktyka:

Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779www.schroniskopsiepole.pl

Piesek został przywieziony dnia 15.02.2018 r. z miejscowości Ujazd, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.