RUBIK

Rubik pojechał do domu

Wesoły stalowy kudłaty psiak

Rubik to nieduży, młody, wesoły psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak ma obecnie około 2 lata, waży około 10 kg, Trafił do nas mocno zaniedbany, z licznymi dredami i filcami. Psiak ma włos i wymaga on odrobinę pielęgnacji, na pewno nikt ostatnio się nim nie zajmował.

Rubik jest pieskiem miłym, pogodnym, dość energicznym. Dogaduje się z innymi psami, sam nie pozwoli wejść sobie na głowę. To miły, wesoły psiak, wśród przodków na pewno na sznaucera.

Piesek ma trochę dłuższą okrywę włosową, ma ona odcień stalowy.

Piesio potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny, niekłopotliwy.

Prosimy o dom dla Rubika. To uroczy młody piesek, który czeka na troskliwy dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Psiak został przywieziony dnia 14.11.2018 r. z miejscowości Kanice, gmina Oksa.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.