RUBELEK

Rubelek pojechał do domu

Niewielki biały kotek z burymi łatkami szuka domu

Rubelek to niewielki, około 3,5 miesięczny, miły kociak, który wraz z mamusią, Kopiejką, trafił pod naszą opiekę.

Maluszek był dość zaniedbany, brudny i na pewno trzymany w złych warunkach, ale obecnie wygląda przepięknie. Jest zdrowy, czyściutki i zadbany.

Rubelek to koci słodziak. Na razie jest troszkę ostrożny w kontakcie z ludźmi, ale nie jest dziki i przy delikatnym głaskaniu, trzymany na rękach, pomrukuje.

Kociak jest prawie cały biały, ma kilka niewielkich burych, pręgowanych plamek na ciele, głównie na grzbiecie.

Kociak będzie wspaniałym, przepięknym i dostojnym mruczkiem, po adopcji potrzebuje jedynie kilku dni na adaptację.

Rubinek (Rubelek) doskonale dogaduje się z innymi kotkami, jest towarzyski, bardzo uroczy.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Rubelka. Zasługuje na kochającą, troskliwą rodzinę, która okaże mu serce i nie dopuści do tego, by znów był brudny i zaniedbany.

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego. Rubelek – niewielki biały kotek z burymi łatkami szuka domu.

Profilaktyka:

Kociak otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Rubelek został przywieziony dnia 27.08.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.