RODEK

Rodek pojechał do domu

Niewielki, wesoły, energiczny, przyjazny piesek do adopcji

Przedstawiamy niewielkiego, wesołego, energicznego. przyjaznego pieska, który kilka tygodni temu trafił do naszego schroniska i jest już gotowy do adopcji.

Rodek to nieduży (13-14 kg), bardzo młody piesek. Obecnie ma około 1 roku, ale nadal zachowuje się troszkę jak szczenię.

Wpatrzony w opiekunów, chętny do zabawy, bardzo lubi zabawę, bieganie, skakanie w wysokiej trawie i każdą inną formę zabawy, byle być blisko człowieka.

Rodek jest grzecznym psiakiem o łagodnym usposobieniu, ale jak każde młode zwierzę potrzebuje ruchu, zabawy, towarzystwa.

Psiak dogaduje się z innymi psiakami, jest towarzyski, pogodny. Gdyby mógł wskoczyłby na kolana opiekuna i przytulał się bez końca.

Roderk jest pieskiem czystym i zadbanym, potrafi chodzić na smyczy, jest pieskiem dobrze wychowanym. Psiak ma piękną, lśniącą, zadbaną okrywę włosową. Na pewno miał dom i rodzinę, niestety nikt go nie szuka. Prosimy o dobry i kochający dom dla Rodka. To pies typowo rodzinny. Wśród ludzi będzie najszczęśliwszy.

W dniu znalezienia Rodek biegał zdezorientowany po ruchliwej drodze krajowej, podbiegał do samochodów. Nie wykazuje agresji. To łagodny, młody piesek.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Rodek został przywieziony dnia 03.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.