ROCKET-ROKET

Rocket pojechał do domu

Piesek mix sznaucer do adopcji

Rocket to przemiły, kochany, wesoły psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak przypomina sznaucera olbrzymiego lub teriera rosyjskiego, ale jest od nich mniejszy. Waży około 20-22 kg.

Piesek jest w wieku około 1,5 roku, jest bardzo kudłaty, ma włos, który przy odrobinie pielęgnacji będzie się doskonale prezentował.

Rocket to psie dziecko – uwielbia być blisko człowieka, przytulać się i bawić. Dogaduje się z innymi psami choć to one trochę go próbują dominować.

Rocket to wspaniały, rodzinny pies. Będzie rewelacyjnym towarzyszem spacerów i zabaw. Szybko się uczy, jest bardzo pojętny.

Bardzo prosimy o dom dla Rocketa. To piesek mix sznaucer, który bardzo potrzebuje domu.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Rocket został przywieziony dnia 18.10.2018 z gminy Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.