RINGO

Ringo pojechał do adopcji

Piękny grzeczny owczarek niemiecki

Ringo to piękny, zadbany pies w typie owczarka niemieckiego.

Piesek jest grzeczny, ma łagodne usposobienie, zna podstawowe komendy; podaje łapkę, siada, zatrzymuje się na polecenie opiekunów.

To dobrze utrzymany, dobrze karmiony psiak, którego niestety nikt nie szuka. Ringo jest pieskiem dorodnym, waży ponad 30 kg, jest typowym, rasowym owczarkiem z samymi dobrymi cechami.

Ringo jest w wieku około 6-7 lat. Ładnie chodzi na smyczy, nie sprawia problemów. Jest cierpliwy podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i weterynaryjnych choć nie przepada za zastrzykami :).

Ringo nie jest szczególnie hałaśliwy. Szczeka tylko gdy trzeba. Psiak lubi ludzi i jest im bardzo oddany.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Ringa. To wspaniały psiak, który potrzebuje rodziny, opieki, uwagi. Sam, bez ludzi, na podwórku, nie będzie szczęśliwy.

Piesek otrzymal komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po ukończeniu kwarantanny zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Ringo został przywieziony dnia 09.09.2018 r. z gminy Chrzanów

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.