RICHI (RICZI)

Richi pojechał do domu

Piękny kremowy kudłacz

Przedstawiamy Richiego – niedużego, kudłatego, kremowego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Richi jest młodym psiakiem; ma około 2, maksymalnie 3 lat, waży około 10 kg, jest w dobrej kondycji.

Psiak ma w sobie cechy teriera. Jest dość pewny siebie, wie czego chce, raczej nie da sobie wejść na głowę, ale sam nie wykazuje żadnych złych zachowań.

Nie dominuje, jest raczej spokojnym, opanowanym zwierzakiem. Nie jest hałaśliwy. Do innych psów jest ostrożny, nie da się zdominować choć nikogo nie skrzywdzi.

Richi ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie wyrywa się i nie szarpie podczas spacerów. Woli obserwować świat wokół niż oszczekiwać i hałasować bez powodu.

Richi to bardzo inteligentny psiak; za przysmaki zrobi wiele, ale nie pędzi ślepo za człowiekiem. By zwrócił uwagę na opiekunów musi wiedzieć, że czeka go nagroda ;).

To piękny psiak o lekko szorstkiej, ale miłej w dotyku okrywie i uroczym psim pyszczku. Ma trochę dłuższą sierść, jest bardzo oryginalny, śliczny.

Maluch ma sierść w kolorze biszkoptowym. Nie jest trudna w pielęgnacji.

Bardzo prosimy o dom dla Richiego. To inteligentny, bystry psiak o dużym potencjale, który szuka mądrego opiekuna.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Richi został przywieziony dnia 03.05.2019 r. z gminy Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.