RETKA

Retka pojechała do domu

Energiczna suczka do adopcji

Poszukujemy domu dla Retki, bardzo fajnej młodej, energicznej suczki do adopcji, która trafiła do nas kilka dni temu. Nie znamy jej przeszłości. Nikt jej nie szukał.

Retka jest bardzo wesoła i energiczna. Ma lekko szorstką sierść co wraz z połączeniem jej temperamentu daje nam podstawę, aby podejrzewać, że w  jej żyłach płynie krew terriera, a z drugiej strony jej grube łapki, szeroki grzbiet, długość okrywy włosowej i szeroki pysk wskazują, że może być mieszańcem teriera i labradora.

Retka umie chodzić na smyczy, jednak zdarza jej się pociągnąć czy skoczyć na człowieka w szale radości podczas spacerów, szczególnie na początku.

Retka jest kulką pozytywnej energii. Na pewno będzie świetną towarzyszką dla osób aktywnych, które lubią spacerować i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. Po pierwszych chwilach radości Retka potrafi się uspokoić, rozdaje wówczas buziaki i przytula się do opiekunów. Retka jest bardzo bystra. Podczas krótkiego spaceru nauczyła się chodzić przy nodze, zwracała uwagę na skierowane do niej polecenia. To inteligentna młoda suczka, której energię można szybko skierować na posłuszeństwo i wydobyć z niej najlepsze jej cechy.

Retka dogaduje się z innymi psami, Czasami testuje cierpliwość innych czworonogów np. zaczepiając je łapką, ale wszystkie te działania niosą ze sobą chęć zabawy, nigdy agresję. Retka jest bardzo łagodna. Na pewno świetnie odnajdzie się w rodzinie z dziećmi, ale koniecznie musi mieć ruch.

Retka jest psiakiem średniej wielkości, waży około 17 kg. Większa nie będzie. Suczka jest w wieku około 1-1,5 roku.

Retka jest kontaktowa i pro-ludzka. To energiczna suczka do adopcji i szukamy dla niej domu u osób, które zapewnią jej sporą dawkę ruchu i spożytkują jej energię. Prosimy o dom dla Retki.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Retka została przywieziona dnia 22.06.2018 r. z miejscowości Węgleszyn, gmina Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.