MAŁY REMI

Remi pojechał do domu

Prześliczny nieśmiały maluszek

Remi to młodziutki, około 3-miesięczny, spokojny maluch o przyjaznym usposobieniu.

Maluszek obecnie waży około 4 kg, gdy dorośnie osiągnie prawdopodobnie wagę maksymalnie 10-15 kg.

Remi jest bystrym, pogodnym pieskiem. Trafi do nas z braciszkiem. Na początku Remi był nieco bardziej nieśmiały od braciszka, ale to się zmienia i z dnia na dzień jest coraz bardziej otwarty do ludzi:).

Jest coraz weselszy, bawi się, skacze, bawi zabawkami jak prawdziwe psie dziecko.

Remi ma śliczne, czarno-białe umaszczenie. Długie białe skarpetki, białą krawatkę.

Prosimy o dobry dom dla Remisia. To fantastyczny maluch, który zasługuje na dobrą rodzinę.

Remi ma krótki ogonek.

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Remi został przywieziony dnia 09.10.2018 r. z gminy Zabierzów. Może jechać do domu po 30 dniach czyli około 8-9.11.2018 r.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.