REDMAN

Redman pojechał do domu

Kudłaty rudy piesek

Redman to nieduży, młody, spokojny piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek początkowo był nieśmiały, ale to łagodny piesek o przyjaznym zachowaniu tak wobec psów jak i wobec ludzi.

Piesio nie pozwoli innym psiakom wejść sobie na głowę, ale sam nie jest dominujący. Wie czego chce, ale potrafi zaprzyjaźnić się z innymi czworonogami.

Redman ma około 1,5-2 lata, jest w dobrej kondycji. Ma piękną, puchatą rudą sierść z białymi skarpetkami, jest śliczny. Jego okrywa włosowa jest bardzo mięciutka, półdługa.

Psiak potrafi chodzić na smyczy, jest posłuszny. Piesek jest zadbany. Waży około 10 kg,to jego właściwa masa ciała.

Redman z całą pewnością świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, ale potrzebuje ruchu, zabawy, spacerów. Nie lubi się nudzić.

To wesoły kudłaty rudy piesek, który bardzo potrzebuje prawdziwego domu. Prosimy o szansę

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Redman został przywieziony dnia 01.10.2018 r. z gminy Oksa.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.