RAWA-RAWCIA

Rawcia pojechała do domu

Maleńka urocza ruda sunia do adopcji

Rawa (Rawcia) to niewielka, kochana suczka do adopcji, która niedawno, wraca z rodzeństwem, trafiła pod naszą opiekę.

Sunia jest w wieku około 2,5-3 miesiące, będzie średniej wielkości, nie powinna przekroczyć 12 kg. Obecnie sunia waży około 3 kg, jest szczuplutka, na długich łapkach. Rawcia jest skoczna, wesoła, radosna. Uwielbia przytulać się do opiekunów, jest przemiła. Jej urocze uszka, łagodne psie spojrzenie, mięciutka, gładka okrywa włosowa sprawiają, że w Rawci szybko można się zakochać.

Sunia kocha ludzi, doskonale dogaduje się z innymi pieskami, będzie doskonałą przyjaciółką całej rodziny, potrzebuje jedynie trochę czasu na adaptację i dużo miłości.

Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Rawci. To maleńka urocza ruda sunia do adopcji, która bardzo potrzebuje kochającego domu.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Rawusia została przywieziona dnia 02.08.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.