RAJDEREK

Rajderek pojechał do domu

Malutki brązowy szorściak

Przedstawiamy Rajderka – super fajnego, przepięknego, bardzo kochanego maluszka, który wraz z siostrzyczką – Favolą – trafił pod naszą opiekę.

Rajderk jest młodziutkim maluchem – obecnie ma około 14 tygodni, waży 4 kg, gdy dorośnie powinien osiągnąć masę ciała około 10-11 kg.

Psiak jest bardzo milutkim, przyjaznym do ludzi maluszkiem, który świetnie bawi się z innymi pieskami, lubi turlanie i przytulanie, ale nie da się innym psom zdominować.

Do ludzi jest przemiły, dość uległy, doskonale współpracuje i na pewno będzie się szybko uczył.

Rajderk ma piękne szorstkie włosy wokół oczu (kryza) i mnóstwo przewodnich, dłuższych włosów na głowie i grzbiecie. Wygląda trochę jak mały lew 😉

Bardzo prosimy o dobry, troskliwy, aktywny dom dla Rajderka – takiego właśnie potrzebuje.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Profilaktyka:

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Rajderek został przywieziony dnia 03.04.2019 r. z miejscowości Piskorzowice, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.