RAGA-RAGUSIA

Raga-Ragusia pojechała do domu

Maleńka urocza sunia do adopcji

Raga to niewielka, kochana suczka do adopcji. Sunia jest w wieku około 2,5 miesiąca, będzie średnio-mniejsza, nie powinna przekroczyć 10-12 kg.

Ragusia jest bardzo urocza, kochana, wesoła. Przytula się do opiekunów, jest pogodna, nie jest szczególnie hałaśliwa. Gdy trzyma się ją na rękach kładzie po sobie uszka, wystawia język, liże po rękach. To świetna przyjaciółka całej rodziny. Ragusia bez problemu dogada się z innym pieskiem, jest łagodna.

Sunia ma nieco wydłużoną budowę ciała, nie będzie wysoka. Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Ragusi. To maleńka urocza sunia do adopcji, która może do domu jechać już dziś.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Ragusia została przywieziona dnia 02.08.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.